pátek 21. července 2017

Máám malý stan, mně na nohy táááhne 🎵

Jednou z mých neoblíbenějších dětských aktivit byla odjakživa výstavba bunkrů, pevností, stanů, domečků ve stromě, na půdě, v houští, kdekoliv. Troufám si tvrdit, že jsem v dané problematice byla něco jako expert a moje portfolio bunkrů zahrnovalo i některé opravdu vypečené realizace, jako byla například "vyhlídková plošina" na jabloni na chalupě. 

Vlastně ani nevím, kdy a proč jsem bunkry stavět přestala. Asi to bude tím létem a vedrem, ale mám fakt strašnou chuť si nějakej postavit! Za těch dvacet let mírně stouply akorát moje estetické požadavky, dovoluji si vám tedy představit desítku vysoce okuladných típíček dovnitř i na ven, které by měly vám i mně posloužit jako inspirace na nadcházející víkend. Tyhle "indiánský" stany jsou sice už delší dobu poměrně provařenou záležitostí do dětských pokojíčků, ale dospělí už přišli na to, že je potřebujou taky. Což chápu, pociťuju to dost podobně.

1. A tam bych teď s sebou plácla s nějakou letní četbou a vylezla až pozejtří.

zdroj
2. Tenhle stan mě inspiroval k sepsání tohoto článku. Vytvořila ho Mr. Kate, jedna z mála youtuberek, které eště sleduju. Jsem si stoprocentně jistá, že kdybych takovejhle stan udělala u našich, hned by byl povýšen a na kocouří pelech!

zdroj
 3. Stan domácí, tzv. čtecí

zdroj
4. Tenhle stan na pláži mi přijde krásný jako setting třeba pro svatební focení. I když nejsem žádnej velkej romantik, tak tenhle obrázek dost útočí na moje růžový holčičí buňky, který z toho dostávají drobný záchvateček vzrušení

zdroj
 5. Tak kam bych ho doma postavila? Fm fm fm

zdroj
6. Tenhle stan od By Nordu je primárně určen pro děti. Ale nezapomínejte, že všichni jsme něčí dítě!


zdroj

 7. Myslíte, že by mi ho šéfová povolila v kanceláři?

zdroj

8. Tenhle nemá plachtu, ale zato je světýlkovej!

zdroj
9. Je prostě boží, že kolik lidí, tolik různých pojetí toho stejnýho. Jednou je bohémsky kytičkovej, jindy fakt indiánskej, pak zas úplně "seriózní"...

zdroj
 10. Ach!

zdroj
Taky jste jako děcka stavěli bunkry? A taky byste si ho klidně postavili i dneska?
Přeju krásný víkend
post signature

4 komentáře:

  1. Anka, tak ten prvý stan stopercentne postavím vnúčikovi. Práve nedávno som rozmýšľala na tom, ako zabaviť malého a že stanu by sa určite potešil. Inak tiež sme stavali stany vonku ako deti každé leto a s kamoškami tam šili šaty pre bábiky...... Krásne leto prajem.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Achjo, tenhle komentář mi úplně unikl :( Jak to dopadlo? Jako malá jsem byla na indiánským táboře, kde jsme v takovým spali. Mám z toho zážitek až dodnes.

      Vymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...